Yaşam

Netflix’in Suç ve Aksiyon Temalı Yeni İtalyan Dizisi ‘Suburræterna’yı İnceliyoruz

14 Kasım 2023’te Netflix’te yayına başlayan İtalyan dizisi ‘Suburræterna’, polisiye ve aksiyon dizisi olarak izleyiciyle buluştu. Filmi sizler için inceledik.

Gelin ayrıntılara birlikte bakalım. ?

‘Suburræterna’ dizisi, 14 Kasım 2023’ten itibaren Netflix’te yayınlanacak bir İtalyan dizisidir.

Çekimleri İtalya’nın Lazio kentinde yapılan ve ilk sezonu 8 bölümden oluşan dizi aksiyon, hata ve dram kategorisinde yer alıyor.

Oyuncu kadrosunda; Giacomo Ferrara, Filippo Nigro, Carlotta Antonelli, Federica Sabatini, Emmanuele Aita, Paola Sotgiu gibi oyuncular yer alıyor.

Yönetmenliğini Ciro D’Emilio ve Alessandro Tonda’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Ezio Abbate, Fabrizio Bettelli, Camilla Buizza, Giulia Forgione gibi isimler yazdı.

Roma’da kaos hüküm sürerken, yeni gelişen suç çeteleri arasında artan heyecan nedeniyle eski ittifaklar çökmeye başlar. “Suburra” dünyasında kartların yeniden dağıtımı seyirciye aktarılıyor.

Dizinin odak noktasını Roma’da şehre yeni bir stadyum kazandırmayı amaçlayan Vatikan, Belediye, Siyasi Partiler ve Mafya arasında yaşanan olaylar olacak.

Dizide şehrin istikrarını bozmak için sahaya çıkacak yeni kahramanlar yer alacak. Bütün bunlar, geçmişi temsil eden her şeyi silip süpürecek şekilde hızla genişleyecek bir devrime yol açacaktır.

Sosyal medyada bir kullanıcı diziyle ilgili “Futbol asla sadece futbol değildir” şeklinde bir yorum yaptı.

Bu dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu